W życiu wygrywa ten, kto wybrał ubezpieczenie OC Jelenia Góra!

Ubezpieczenia OC Jelenia Góra to ubezpieczenie, które powinien posiadać każdy z ubezpieczonych. Oferta ubezpieczeń OC Jelenia Góra skierowana jest do osób fizycznych, osób prawnych lub jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, będących właścicielami lub posiadaczami pojazdu.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ubezpieczenie OC Jelenia Góra  jest obowiązkowe dla wszystkich, którzy są właścicielami  aut w Polsce.  Zakresem działania obejmuje szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest m.in. uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku. Jest niezastąpionym ubezpieczeniem w dzisiejszych czasach i dosłownie nie powinieneś wychodzić bez niego z domu.

Wszystko regulowane jest odgórnie poprzez ustawę z dnia 22 maja 2003, sumy gwarancyjne sa tez przez ta ustawę regulowane. Pojawia się jak zwykle odwieczne pytanie, co daje nam tak naprawdę takie ubezpieczenie, a mianowicie ubezpieczenie oc Jelenia Góra chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim i pokrywa koszty wyrządzone osobom trzecim jak i innym.

Ubezpieczenie OC Jelenia Góra daje nam nawet 70% zniżki dla dobrych, bezpiecznych kierowców. 70% zniżki na ubezpieczenia .Ubezpieczenie OC Jelenia Góra przysługuje: przy zakupie ubezpieczenia OC – po 6 latach bezszkodowej jazdy, a przy zakupie ubezpieczenia AC – po 4 latach bezszkodowej jazdy. Dodatkowym plusem dla każdego z naszego klienta jest posiadanie osobistego doradcy , który odpowie Tobie na każde pytanie i będzie służył radą i pomocą w trakcie wyboru, zakupu i trwania ubezpieczenia. Dodatkowym atutem jest posiadanie przez takowe ubezpieczenie zielonej karty pakietu.W cenie pakietu (działający przez 24 godziny na dobę) dajemy gwarancje nielimitowanego dostępu do telefonicznego serwisu informacyjnego, w którym możesz uzyskać informację na temat najbliższych warsztatów naprawczych, natężeniu ruchu i korkach, informację stacjach paliw, stacjach kontroli pojazdów. U nas możesz liczyć na szybkę obsługę, ważne informacje przesyłamy również mailem lub poczta. Wszystko załatwisz u nas bez wychodzenia z domu. Za nasze usługi możesz zapłacić przelewem bankowym, gotówką czy też kartą. Jesteś sam sobie Panem. Dzięki ubezpieczenie OC Jelenia Góra spełnisz swoje marzenia i staniesz się wartościowym człowiekiem http://a7d.

 Ubezpieczenie OC Jelenia Góra to także ubezpieczenie OC Jelenia Góra dom lub mieszkanie możesz rozszerzyć ochronę o pakiet usług Assistance zapewniamy w tym momencie pomoc w związku z użytkowaniem ubezpieczonej nieruchomości. Gwarantujemy pomoc specjalisty zajmującego się sprzętem komputerowym lub AGHD i RTV, u nas możesz liczyć  nawet na pomoc ślusarza na przykład w przypadku zagubienia kluczy czy te z hydraulika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *