AXA Jelenia Góra ubezpieczenie dla każdego!

Axa Jelenia Góra to kolejne ubezpieczenie, które pozwoli Tobie cieszyć się zżyciem i zadbać o przyszłość Twoja i Twoich bliskich.

Ubezpieczenie Autocasco (AC) Axa Jelenia Góra jest ubezpieczeniem dobrowolnym zapewniającym pokrycie kosztów naprawy, bądź odszkodowanie w wielu sytuacjach: od drobnych uszkodzeń (np. stłuczki, wandalizmu), aż do szkody całkowitej (np. utraty samochodu w wyniku pożaru lub działania sił natury) lub utraty pojazdu w wyniku kradzieży. Dzięki Axa Jelenia Góra nie musisz o nic si e martwić. Twoje życie w naszych rękach. Jesteśmy zawsze gdy tylko nas potrzebujesz i nie boimy się wyzwań. Z  nami możesz korzystać w pełni z życia i cieszyć się każda chwilą.

Swoja ofertę ubezpieczeń AXA Jelenia Góra kierujemy zarówno do osób fizycznych, prawników i wszystkich samochodów w Polsce. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy samochodów w Polsce. Obejmuje szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest m.in. uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku. AXA Jelenia Góra jest niczym Twój anioł stróż i dba o twoje szczęście i komfort psychiczny. Warunki ubezpieczenia OC Axa Jelenia Góra oraz sumy gwarancyjne reguluje Ustawa z dnia 22 maja 2003 o ubezpieczeniach obowiązkowych.

Przy zakupie dowolnego pakietu ubezpieczeń, polecamy naszym Klientom wykupienie dodatkowego ubezpieczenia Assistance AXA Jelenia Góra , zapewniającego pomoc serwisową, informacyjną i medyczną – w zależności od wybranego wariantu – w razie wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu.

Jeżeli pragniesz utrzymać standard życia na emeryturze na dotychczasowym poziomie? Martwisz się, czy emerytura z ZUS wystarczy na zaspokojenie Twoich potrzeb? Chcesz zapewnić sobie wyższą emeryturę? Spieszymy, by rozwiać Twoje wątpliwości i proponujemy utworzenie każdemu z naszych klientów konta zabezpieczenia emerytalnego AXA Jelenia Góra. Oferujemy każdemu z naszych petentów brak opłat manipulacyjnych, ulgi podatkowe, niskie opłaty za zarządzanie, łatwy proces zakładania.

Wszystkie formalności możesz załatwić nawet nie wychodząc z domu. Wszystko on-line http://a7dZrobisz to całkowicie on-line w kilku prostych krokach. W AXA Jelenia Góra potrzebujesz jedynie dokumentu tożsamości, wybrać subfundusz, w którym zainwestowana zostanie Twoja pierwsza wpłata i określić możesz jej wysokość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *