Jest jeden dobry wybór Compensa Jelenia Góra!

Wybierając w naszej agencji Kuncewicz ubezpieczenie compensa Jelenia Góra w razie pytań możesz skontaktować się z nami poprzez infolinie. W razie pytań odpowiadamy natychmiast. Jeżeli sprzedajesz auto to nowy nabywca nie musi wypowiadać umowy w Compensa Jelenia Góra. Co jest plusem może kontynuować ubezpieczenie. Powinien jednak udać się do naszej Multiagencja Jelenia Góra i tam podpisać odpowiednie dokumenty. Czy osoba sprzedajaca powinna powiadomić nas o sprzedaży pojazdu?Jeżeli sprzedajesz auto powinieneś dostarczyć do nas pisemne oświadczenie oczywiście z odręcznym podpisem. Ta umowa kupna- sprzedaży, powinna być przedstawiona agent Jelenia góra w ciągu 14 dni od daty sprzedaży auta. Taka umowa powinna zawierać niezbędne dane zarówno zbywcy jak i nabywcy.

Nowy nabywca nie może korzystać ze zniżek które nabył poprzedni właściciel, który wybrał Compensa Jelenia Góra. W myśl art. 31 ust 2 ustawy o zmianie ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. z 2011 r. nr 205, poz. 1210.), Zakład Ubezpieczeń może dokonać ponownej kalkulacji należnej składki z tytułu udzielonej ochrony ubezpieczeniowej począwszy od dnia przejęcia praw własności pojazdu, z uwzględnieniem zniżek przysługujących Nabywcy oraz zwyżek obciążających, w ramach obowiązującej taryfy składek. Na wniosek Nabywcy Compensa Jelenia Góra, Zakład Ubezpieczeń dokonuje kalkulacji składki za okres od dnia przejęcia praw własności pojazdu.

Udogodnieniem dla naszych klientów jest posiadany i założony przez Compensa Jelenia Góra Internetowego  Formularza Zgłoszenia Szkody to komfortowe narzędzie online, które pozwala na szybkie zgłoszenie szkody i roszczenia do Compena Jelenia Góra. Dzięki niemu, możesz szczegółowo poinformować nas o zdarzeniu ubezpieczeniowym oraz załączyć skany potrzebnych dokumentów. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi Tobie funkcjonowanie w dzisiejszym skomplikowanym świecie gdzie jesteśmy dosłownie bombardowani różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji naszej stronie http://a7d

Wizja naszego towarzystwa jest zagwarantowanie bezpieczeństwa naszym klientom, zaufanie i wsparcie są kluczowe dla nas dlatego służymy pomocą naszym petentom. Wysokie standardy usługi to nasze priorytety. Compensa Jelenia Góra wspiera naszych klientów w każdym wymiarze życia. To co nas wyróżnia to również przedsiębiorczość i innowacyjność a zarazem dbamy o przyjazna atmosferę współpracy.

Compensa Jelenia Góra charakteryzuje się  wyrazistym charakterem, dzięki czemu jest kojarzona z partnerstwem i wsparciem. Trafiamy w aktualne potrzeby klientów i komunikujemy się bez problemów w celu założonych celów biznesowych. Chcemy, aby Compensa Jelenia Góra była pierwszym wyborem naszych Klientów, Partnerów biznesowych i Pracowników. Compensa Jelenia Góra dąży do osiągnięcia pozycji lidera jakości i lidera technologicznego na polskim rynku ubezpieczeniowym. Stale się rozwijamy, aby stać się jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce i Grupie VIG.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *