Proama Jelenia Góra zmieni twoje życie!

Proama Jelenia Góra wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tylko u nas możesz liczyć na 70% zniżki na OC i AC dla bezszkodowych kierowców. Tacy kierowcy sa dla nas bardzo cenni i bardzo ich doceniamy. Takie ubezpieczenie ze zniżką przysługuje przy zakupie ubezpieczenia OC po 6 latach bezszkodowej jazdy, a jeśli chodzi o zakup ubezpieczenia AC po 4 latach bezszkodowej jazdy http://a7d.

Czym jest ubezpieczenie OC Proama Jelenia Góra jest to  ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) , chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim – pokrywa koszty zarówno zniszczonego mienia, jak i wyrządzonych szkód osobowych. Takie ubezpieczenie pozwala normalnie funkcjonować w dzisiejszym złowrogim świecie.

To co nas wyróżnia to gwarantowane wysokie zniżki, osobisty doradca czyli agent Jelenia Góra, który podchodzi do każdego klienta indywidualnie, służy radą i pomocą w trakcie wyboru, zakupu i trwania ubezpieczenia. Odpowiada naszym klientom na wszystkie interesujące i frapujące jego pytanie jest swoistym aniołem stróżem, który pomaga każdemu i o każdej porze. Proama Jelenia Góra stanowi filar twojego przyszłego bezpiecznego życia. Ciekawostką jest posiadanie w ramach naszego ubezpieczenia zielonej karty, która jest wystawiana na życzenie naszego klienta. W ramach ubezpieczenia Proama Jelenia Góra zapewniamy assistance wypadkowy, który dział a przez 24 godziny na dobę.

Proama Jelenia Góra to także nielimitowany dostęp do telefonicznego serwisu. W takim serwisie możesz uzyskać informację na temat najbliższych warsztatów naprawczych, stacji paliw, które są niezbędne gdy stanie Tobie auto na przykład na autostradzie. Wtedy wystarczy jeden telefon a my pospieszymy z pomocą. Proama Jelenia Góra pomoc telefoniczna to także informacja o natężeniu ruchu i obecnych korkach. Skończył się przegląd? W ramach ubezpieczenia gwarantujemy Tobie znalezienie tobie najbliższej w twojej okolicy stacji kontroli pojazdów.

Co ciekawe wszystkie te udogodnienia możesz mieć dosłownie natychmiast bez wychodzenia z domu bowiem polisę przesyłamy e-mailem lub pocztą, a co za tym idzie możesz znacznie zaoszczędzić swój czas.

W Proama Jelenia Góra możesz płacić za poczynione usługi kartą, gotówką lub przelewem bankowym. Tak różne formy płatności ułatwią Tobie znacznie życie.

W ramach Proama Jelenia Góra ubezpieczenie auta proponujemy naszym klientom all risk czyli ochronę od wszystkich zdarzeń losowych, których skutkiem mo ze być uszkodzenie samochodu oraz ochrona przed kradzieżą.

Wielu zainteresowanych pyta się w jaki  sposób zgłosić szkodę. Nic prostszego. Wystarczy wypełnić formularz, a zajmuje to nie więcej niż 15 minut.

W Proama Jelenia Góra w przypadku zgłoszenia szkody potrzebujesz jedynie;dowodu rejestracyjnego swojego pojazdu, danych osobowych uczestników zdarzenia, dokumentacji fotograficznej.

Co jeśli Twoje auto uległo stłuczce. Jeżeli wśród uczestników zdarzenia nie było rannych wystarczy usunąć pojazd z jezdni, zadbać o bezpieczeństwo, włączyć światła awaryjne i skontaktować się z naszym agent Jelenia Góra.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *