Hestia Jelenia Góra i ciesz się pełnią życia!

Hestia Jelenia Góra gwarantuje naszym klientom kompleksowe i proste ubezpieczenie, umożliwia wybór idealnego zestawu ubezpieczeń, oferuje różne zakresy ochrony od podstawowego po rozbudowany. Możesz zaoszczędzić również zaoszczędzić dzięki zakupowi ubezpieczeń w pakiecie w naszym towarzystwie ubezpieczeń prowadzonym przez agent Jelenia Góra Kuncewicz http://a7d.

Okres wakacji trwa w najlepsze, a co za tym idzie myślimy o dobrym ubezpieczeniu. Jeżeli masz zamiar swoją podróż przeżyć we własnym samochodzie, musisz pamiętać o kilku ważnych sprawach. Po pierwsze rozsądek i bezpieczeństwo są sprawą priorytetową, ale liczy się również dobry nastrój, sprzyjający odpoczynkowi. Jak bezpiecznie spakować do samochodu wszystko to, co chcemy zabrać ze sobą. Okazuje się jednak, że dużym problemem jest bagaż. Znany jest tobie ten problem, prawda? Często obiecujesz sobie, że zminimalizujesz ilość bagażu i zabierzesz ze sobą tylko najbardziej potrzebne rzeczy, a i tak później okazuje się, że Twoje auto jest zbyt małe. Cały bagaż powinieneś zatem ubezpieczyć w Hestia Jelenia Góra.

Dla Hestia Jelenia Góra sprawny proces likwidacji szkody jest priorytetem. Wiemy, jakie to istotne dla naszych klientów. Sprawdź, w jaki sposób osoba poszkodowana może pomóc w rozpatrzeniu sprawy i szybkiej wypłacie odszkodowania.

W momencie podpisania  z nami umowy nasz agent Jelenia Góra poprosi spis skradzionych rzeczy ze wskazaniem marki, modelu, daty zakupu i wartości uszkodzonych lub skradzionych przedmiotów, dokumenty potwierdzające posiadanie uszkodzonego bądź skradzionego mienia

Podstawową czynnością w przypadku likwidacji szkody są oględziny połączone z zebraniem niezbędnej dokumentacji. Przed oględzinami można dokonać tylko takich zmian, które zabezpieczą mienie przed powiększaniem się szkody. Wcześniej jednak należy wykonać zdjęcia uszkodzonych przedmiotów bądź uszkodzonego budynku albo skontaktować się z nami w celu przeprowadzenia swoistej wizji lokalnej.Ważne, aby zachować dokumenty potwierdzające wykonanie napraw. Podczas spotkania  z naszym agent Jelenia Góra , nasz agent kopiuje dokumenty przygotowane przez właściciela, dokładnie obejrzy przedmioty lub mienie, wykonując szereg zdjęć dokumentujących uszkodzenie pojazdu.

Hestia Jelenia Góra wychodzi z prośbą do naszych klientów aby przed oględzinami zarezerwowali sobie czas, tak by bez pospiechu przekazać wszelkie informację, konieczne jest by podczas spotkania brał udział właściciel uszkodzonego lub skradzionego mienia.

Hestia Jelenia Góra gwarantuje również ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia sprzętu RTV lub AGD. Przed kontaktem z opiekunem szkody, nie należy samodzielnie naprawić lub wyrzucać uszkodzonego sprzętu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *