HDI Jelenia Góra ubezpieczenie na marę Twoich potrzeb!

HDI Jelenia Góra gwarantuje ubezpieczenie Twojego  majątku. Jest to również  polisa skierowana dl Ciebie oraz Twoich bliskich i chroni  przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń.

HDI Jelenia Góra charakteryzuje się atrakcyjna ceną . Możesz ubezpieczyć w ten sposób swoje auto nie martwiąc się o swój portfel. Proponujemy to ubezpieczenie wszystkim kierowcą, którzy chcą w dobrej cenie poczuć się bezpiecznie i nie martwić się o swoja przyszłość.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup naszego ubezpieczenia dajemy Tobie możliwość wyboru zakresu ochrony. Spieszymy z wyjaśnieniami o co tu chodzi.Masz możliwość wyboru pakietu HDI Jelenia Góra Turbo assistance. Decydując się na takie rozwiązanie masz możliwość rozszerzenia tej polisy w każdej chwili dosłownie wystarczy zadzwonić a nasz agent jelenia góra natychmiast podpisze z Tobą nowy wniosek.

HDI Jeleni Góra swoim zakresem działania obejmuje zwykłe oc i pakiet oc turbo. Pakiet rozszerzony  jest skierowany dla tych ludzi dla których liczy się również praktyczna użyteczność ubezpieczenia.

W ramach tego ubezpieczenia w cenie dostaniesz gwarancję pomocy w razie zderzenia samochodu oraz pewne wypłacenie należytej kwoty w razie szkody samochodu.

Każdemu nowemu klientowi proponujemy skorzystanie z niezwykle atrakcyjnej oferty a mianowicie proponujemy HDI Jelenia Góra jeżeli spowodujesz stłuczkę do 2 tys. Zł. I jeżeli w ciągu roku nie zdarzy ci się wypadek zagwarantujemy ci zniżkę po szkodzie bez limitu.

Natomiast ciekawostka jest zagwarantowanie naszym stałym klientom posiadającym polisę HDI Jelenia Góra znaczne zniżki w momencie przedłużania z nami umowy. Te czynniki wpływają na dużą atrakcyjność naszej oferty. Każdy może pokusić się o podpisanie z nami umowy , ponieważ cena za jaka możesz nabyć za  polisę nie jest zbyt duża. Dlatego właśnie warto być z nami dłużej.

Jeżeli jesteś posiadaczem  pakietu oc turbo HDI Jelenia Góra standard, w razie wypadku gwarantujemy natychmiastowy kontakt z naszym agent Jelenia Góra, który krok po kroku wyjaśni procedurę działania w takim wypadku. Odholowanie auta to w tej chwili to standard a wykupując HDI Jelenia Góra pakiet złoty masz zagwarantowane odholowanie auta nawet z zagranicy. Taka innowacyjność sprawia, ze już nie musisz obawiać się wypadku poza granicami państwa i możesz cieszyć się swoimi wakacjami!

Ukradli tobie auto i w tym wypadku mamy dla ciebie rozwiązanie. Będą posiadaczem pakietu złotego HDI Jelenia Góra nawet na okres 5 dni gwarantujemy auto zastępcze.

Ciekawostką naszego ubezpieczenia HDI Jelenia Góra jest to ,że idziemy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i zapewniamy pakiet nnw bezpieczna rodzina, w tym momencie cała Twoja rodzina jest zabezpieczona w razie Twojego wypadku i śmierci. Nie czekaj i już dziś odwiedź nasza stronę http://a7d.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *