Marzenia się spełniają z Link 4 Jelenia Góra !

Multiagencja Jelenia Góra oferuje Pańswu jedno z ubezpieczeń dzięki któremu będziesz mógł spokojnie spać i twoje życie zmieni się w mgnieniu oka. Link 4 Jelenia Góra jest skierowany zarówno dla indywidualnych klientów jak i biznesowych i swoim zakresem obejmują ochronę wielu dziedzin Twojego życia.

Mówimy tu między innymi o ubezpieczeniu samochodu. W razie wypadku drogowego oferujemy pomoc drogową niezwykle szybko a mianowicie w 30 minut. Dużym plusem owego ubezpieczenia jest gwarantowana dodatkowa ochrona w cenie podstawowego ubezpieczenia.

Innowacją jest posiadanie również pakietu oc z samochodem zastępczym i assistance opony. Jeżeli dokonujesz zakupy przez internet możemy zapewnić Ciebie, że zapłacisz znacznie mniej. Nawet o 7%!Twój samochód uległ uszkodzeniu lub kradzieży? To dla nas nie kłopot.

W ramach auto assistance masz zapewnione auto zastepcze w przypadku gdy samochód ulegnie wypadkowi lub kradzieży. Gwarantujemy co jest uważamy bardzo atrakcyjne samochód zastępczy nawet na 10 dni!

Jakiś wandal wybił Tobie szybę? Nie martw się. Pokryjemy wszelkie koszty z wymianą szyby na nową.

Oczywiście ubezpieczamy również dom i mieszkanie. Pożar, kradzież czy tez inne zdarzenia losowe to dla nas pestka. Pragniesz spać spokojnie koniecznie wybierz Link 4 Jelenia Góra. Pan Szymon z Bydgoszczy zadał nam ostatnio pytanie czy ubezpieczamy również dom podczas budowy, odpowiadamy twierdząco w takim przypadku. Gdy zaistnieje taka potrzeba możesz liczyć na pomoc fachowca na przykład hydraulika, ślusarza czy tez elektryka.

Ciekawostką jest posiadanie przez nas opcji możliwości ubezpieczenia pomieszczeń przynależnych do domu czyli piwnicy, strychu i komórki oraz mienia ruchomego chodzi tu o dzieła sztuki, sprzęt sportowy sprzęt muzyczny. Link 4 jelenia góra to także ubezpieczenie stałych elementów domu czy mieszkania chodzi tu o glazurę, stałe wyposażenie łazienek czy też paneli.

Warto skorzystać z takiego ubezpieczenia ,by spać spokojnie i cieszyć się z życia.

Link 4 Jelenia Góra wychodzi naprzeciw ludziom podróżującym w ramach takiego ubezpieczenia zapewniamy ochronę podczas podróży zarówno zagranicznej jak i krajowej. Choroba, wypadek, kradzież podczas podróży? To żaden problem. Wypłacimy należne tobie pieniądze byś w ogóle nie odczuł uszczerbku swojego mienia. Nowością wprowadzona przez Link 4 Jelenia Góra podróże jest ubezpieczenie również twojego mieszkania podczas odbywanej wycieczki. Jeżeli pragniesz zapoznać się z nasza ofertą zapraszamy na stronę http://a7d.pl

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *