Bądź Panem własnego życia i wybierz Hestia Jelenia Góra!

Hestia Jelenia Góra to kolejne ubezpieczenie , które możesz zakupić w multiagencja Jelenia Góra.

Jak sama nazwa wskazuje Hestia to ubezpieczenie jak też zostało przyjęte w mitologii greckiej opiekunka ogniska domowego.

Swoim zakresem działań Hestia Jelenia Góra oferuje kompleksowe ubezpieczenie twojego majątku jak i życia.. Ubezpieczając się u nas masz zagwarantowane ubezpieczenie zdrowia, OC , domu czy też mieszkania. Działanie na wielu płaszczyznach życia spowodowało, duże zadowolenie wśród naszych odbiorców, Którzy w plebiscycie na najlepszy produkt roku nadali nam znak jakości Teraz Polska. Jest to dla nas bardzo cenne ,że tylko klientów nam zaufało i nadal ufa.

Często podczas wypadku komunikacyjnego martwisz się, co dalej z tym zrobić. Już nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. W ramach ubezpieczenia Hestia Jelenia Góra, odholujemy Twój pojazd, zabezpieczymy samochód a przede wszystkim zadbamy o twoja stronę finansową życia. Szkody likwidujemy niezwykle sprawnie, a jak wiadomo czas to pieniądz. Świadczymy również usługi z zakresu ubezpieczenia AC, zabezpieczamy auto na wypadek działania na przykład sił przyrody.

Nasze ubezpieczenie Hestia Jelenia Góra swoim zakresem działań obejmuje zarówno cała Polskę jak i zagranicę. Także w razie wypadku komunikacyjnego w krajach Unnii Europejskiej tak że masz zagwarantowane ubezpieczenie.

Suma minimalna jaką świadczymy na dzień dzisiejszy wynosi 5.000 zł.Jest to i tak bardzo duża kwota pieniędzy a jak wspomnieliśmy wcześniej jest to kwota minimalna.

W ostatnim czasie swój wariant ubezpieczeń poszerzyliśmy o ubezpieczenie szyb samochodowych. Jest to bardzo dogodne ubezpieczenie w przypadku stłuczenia szyby. Pokrywamy w całości wymianę szyby i ewentualnie odholowanie pojazdu do miejsca likwidacji szkody.

Czas wakacji sprzyja wielu podróżą a jak wiadomo nie zawsze kończą się one happy endem. Czasami możemy stać się ofiarami przestępstwa podczas podróży, możemy zgubić bagaż czy też zachorować. Od dziś to żaden problem. Wariant ubezpieczenia Hestia Jelenia Góra podróż pozwoli nam cieszyć się pełnią urlopu. Zapewnimy Tobie wsparcie finansowe i psychiczne w razie uszczerbku na twoim zdrowiu i zadbamy o bezpieczny powrót do miejsca Twojego zamieszkania.

Zakres naszych działań obejmuje również ubezpieczenie Twojego mieszkania lub domu. Spłonął Tobie dom? Zalał Cię sąsiad lub złodziej włamał się na Twoja posesje? To w tej chwili żaden problem. Jesteśmy tu po to by pomóc tobie w takim wypadku http://a7d.pl Hestia Jelenia Góra zadba o wszystko o dostosuje pakiet ubezpieczeń indywidualnie do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *