Sklep komputerowy Jelenia Góra

Sklep komputerowy Jelenia Góra to lokal użyteczności publicznej, obiekt handlowy, przeznaczony do detalicznej sprzedaży towarów. Z punktu widzenia marketingu jest to miejsce prowadzenia merchandisingu, czyli wpływania na zachowania klientów poprzez wystrój pomieszczenia i sposób prezentacji towarów. W naszej placówce posiadamy wszystkie najważniejsze funkcje i elementy, które wpływają na dobro naszego klienta i jego jak najlepsze samopoczucie, a tym samym przyczyniają się do jego rozwoju mentalnego .

Sklep komputerowy jelenia góra jest placówką handlową prowadzoną przez właściciela, ewentualnie z pomocą żony. Tutaj pojawia się personel najemny czyli sprzedawca, dawniej subiekt, elegancko.

Wyposażeniem sklep komputerowy Jelenia Góra  jest stół sklepowy (lada, kontuar), oddzielający sprzedawcę z towarem od klientów. Lada zabezpieczała towar przed kradzieżą ze strony klientów, a oddzielna kasa zabezpieczała gotówkę przed pazernością sprzedawcy. W naszej historii nie spotkaliśmy się na szczęście z żadna kradzieżą. Z czasem zaczęto oszczędzać: sprzedawca obsługiwał klientów i przyjmował zapłatę, czyli pełnił również rolę kasjera. W celu dalszego obniżenia kosztów zlikwidowano ladę dopuszczając klientów do półek z towarem.

Nazwa sklep komputerowy Jelenia Góra pochodzi najprawdopodobniej od sklepienia, gdyż sklepy znajdowały się początkowo w piwnicach bądź na parterach kamienic, czyli w pomieszczeniach sklepionych (wyższe kondygnacje najczęściej posiadały stropy). Na takie pochodzenie nazwy wskazują również znaczenia słowa sklep w gwarze wielkopolskiej i w innych językach słowiańskich (po czesku „piwnica”, po rosyjsku „grób”, „krypta”)[1].

Nasz sklep komputerowy Jelenia Góra  jest wyspecjalizowaną jednostką  i nasz asortyment stanowią materiały eksploatacyjne, tusze, tonery oraz laptopy i drukarki.

W sprzedaży posiadamy sprzęt komputerowy ang.materialna część komputera. Ogólnie hardware’em nazywa się sprzęt komputerowy jako taki i odróżnia się go od software’u – czyli oprogramowania. Przykładowo większość drukarek komputerowych ma w swojej pamięci zestaw komend, przy pomocy których realizuje proces drukowania i których odpowiednik znajduje się w pamięci komputera stanowiąc programowy sterownik tego urządzenia.

W sklep komputerowy Jelenia Góra posiadamy również wiele urządzeń – typu karty graficzne, płyty główne , które mają oprogramowanie nazywane BIOS-em. W stosunku do oprogramowania innych urządzeń, najczęściej systemów wbudowanych, używa się słowa firmware. Sprzęt komputerowy to między innymi procesor, płytę główną, pamięć komputerową, urządzenia peryferyjne, czyli dysk twardy, monitor, klawiatura, mysz komputerową, sprzęt multimedialny, drukarkę, skaner, kamerę internetową.Jeżeli nie chcesz osobiście nas odwiedzić zapraszamy na stronę http://ic-net.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *